Прессотерапія – ритми краси

Прессотерапія (апаратний лимфодренаж, пневмомассаж, імпульсна баротерапія) – метод механічного масажу, здійснюваного за допомогою стисненого повітря, подаваного під тиском у спеціальний костюм. Процедуру можна зрівняти з виміром тиску за допомогою тонометра але, якби манжетна надівалася не на передпліччя, а на ноги, стегна й живіт. Втім, стимуляція передпліч при пневмомассажі зовсім не виключена – існують спеціальні барокуртки за допомогою яких можна поліпшити стан рук і фахівці, і ті хто випробував прессотерапію в буквальному значенні на власній «апельсиновій шкірі», сходяться в одному – у цієї методики є потужній плюс, що полягає у швидкості ефекту впливу пневмомассажного апарата. Уже після першого сеансу пацієнтки втрачають в обсягах до 2см і відзначають скорочення видимих проявів целлюліта. Особливо успішно тиском лікується так званий лімфо набряковий целлюліт (незапущена стадія). Завдяки чому це відбувається.
Спеціальний ритм нагнітання й зниження тиску в барокостюмі діє одночасний масаж усієї обраної поверхні тіла. Він стимулює кровообіг і лимфоток, відповідно стимулюючи процес виходу токсинів і поліпшуючи обмивання кліток міжклітинною рідиною. Прискорення метаболізму змушує клітини активніше розщеплювати жир, крім того, з організму виводяться застойні рідини. І такий простий процес завдяки своїй силі й ритмічності приносить бажані результати: за деякими оцінками один сеанс прессотерапії за дієвістю зіставимо з 30 сеансами ручного антицеллюлітного массажу.
«Розганяючи» лімфу й кров, прессотерапія бореться не тільки із целлюлітом і ожирінням, але й забирає набряки й підтягує шкіру. Крім того вона рекомендується тим, хто страждає судинними захворюваннями й варикозом особливо на ранній стадії. Досить кілька раз полежати в штанах, що ритмічно роздуваються – і некрасиво набряклі вени на ногах згладжуються, а то й зовсім зникають.
Стандартний курс прессотерапии містить у собі від 5 процедур раз в 203 дня, оптимальний не менш 10 сеансів (саме такий обсяг і інтенсивність впливу дозволяють досягти виразних результатів і закріпити усіх). Індивідуальний ритм чергування вакууму й компресії (період може становити від 30 сек до 2хв) і силу тиску визначає фахівець із підсумків попередньої консультації. Тривадість одного сеансу – 30хв. Процедура зовсім безболісна, під час її можна розслабитися й навіть подрімати: ритмічні скорочення усередині барокостюма нагадують погойдування на морських хвилях.
Протипоказання: глубокий тромбоз судин,інфекції (рожисте запалення лімфангіт), серцева, ниркова недостатність, ламкість судин.