Киснева терапія очистить організм від токсинів, зміцнить імунітет і допоможе боротися з багатьма хворобами
Киснева пінка або коктейль – піна із кисню та фіторозчину, соку або чаю, насичені киснем до стану повітряної пінки. Завдяки збільшеному вмісту кисню настає комфортний стан серцево-судинної системи, нормалізується артеріальний тиск. Через декілька днів прийому нормалізується мікрофлора у шлунково-кишковому тракті, покращується кровообіг у нирках, швидше виводяться токсини. Шкіра обличчя стає свіжішою та очищується. Лікарі пояснюють це тим, що через шлунок у організм надходить, приблизно удесятеро більше кисню, ніж через легені.
Стан екології, стреси, неправильне харчування і паління призводять до того, що організм не має можливості отримувати необхідну кількість кисню. Внаслідок цього потерпаємо від порушення обмінних процесів, ризику серцево-судинних захворювань тощо. Але поповнити організм киснем можна завдяки кисневому коктейлю.

Кисневі коктейлі корисні при:

1. реабілітації жінок у різні періоди вагітності, токсикозі вагітних для покращення плацентарно-маточного кисневого харчування;
2. хворобах жіночої статевої сфери;
3. захворюваннях органів дихання без загострення;
4. патології органів травлення (допомагають підлікувати хронічний гепатит, полегшують стан при виразковій хворобі 12-палої кишки, захворюваннях нирок і сечового міхура);
5. захворюваннях центральної і периферичної нервової системи;
6. захворюваннях опорно-рухового апарату;
7. інфекційних і шкірних захворювань;
8. вікових захворюваннях, для оздоровлення, профілактики застудних захворювань та грипу;
9. синдромі хронічної втоми;
10. для схуднення (киснева пінка зменшує відчуття голоду).
В результаті регулярних процедур піднімається рівень гемоглобіну в крові,прискорюються обмінні і регенеративні процеси, «згасає» запалення. Підвищується імунітет, активний кисень допомагає відновити життєві сили після фізичних перевантажень, стресів, отруєнь, операцій, травм і опіків. У багатьох випадках прийом сумішей допомагає гормонозалежним хворим відійти від прийому гормональних препаратів.

Серед протипоказників:

• системні захворювання крові;
• злоякісні новоутворення;
• гіпертонічна хвороба третьої стадії, атеросклероз судин головного мозку;
• кровотеча або схильність до неї, лихоманки;
• всі захворювання в гострому періоді.

Як правильно вживати? За один прийом не рекомендовано вжити більш 300мілілітрів коктейлю для дорослої людини і більше 200 мілілітрів – для дитини. Кисневий фітококтейль наливають у суху склянку. Його можна пити чи їсти ложкою, але це потрібно зробити одразу після приготування. Споживати суміш потрібно не поспішаючи, щоб не заробити здуття живота. Але й зволікати не можна, спожити її потрібно протягом десяти хвилин після приготування. Приймати потрібно через півтори-дві години після їжі, а після прийому коктейлю ще не їсти протягом 30-40 хвилин. Тривалість профілактичного курсу – 10пр.