Гідромасажна ванна з аромомаслами - в центрі Шаян

В цілях, покращення лікувальної дії прісних і мінеральних ванн до них додають ароматичні речовини. Ароматичні речовини поглинаються всією поверхнею шкіри. За рахунок високої проникливої здатності, вони швидко всмоктуються шкірою та потрапляють у лімфатичне русло, омиваючи разом з лімфою всі органи. Крім впливу на шкіру, ефірні масла діють на легені, кишківник, нирки, центральну та периферичну нервову системи.
Лимон - володіє обезболюючими, спазмолітичними властивостями. Зміцнює імунну систему, має активну антивірусну дію, позитивно впливає на нервову систему. Ефективний при шкірних захворюваннях Покращує структуру нігтів.
Лугові трави — покращує кровообіг, відкриває пори шкіри. Охолоджує, заспокоює, відбілює і тонізує шкіру.
Індійська меліса — ефективний антиоксидант і імуномодулятор. Покращує травлення, нормалізує ендокринну систему. Володіє антидепресивною і антистресовою дією.
Лаванда - має сильні антисептичні та протимікробні властивості, протидіє багатьом бактеріям, особливо стрептококу і стафілококу, багатьом вірусам. Надає терапевтичний ефект при бронхіальній астмі. Зменшує збудливість центральної нервової системи, а також нормалізує функції вегетативної нервової системи. Забезпечує нормалізацію серцевого ритму при аритмії і тахікардії, нормалізує артеріальний тиск у гіпертоніків. Діє як, обезболюючий засіб при мігренях, спазмах судин головного мозку, головних болях
Апельсин — ефективний засіб, застосовується в аромтерапії для лікування неврозів і аритмії. Протидіє безсонню та неврозу. Вважається одним із найбільших сексуальних стимуляторів, рекомендується для сеансів ароматерапії при лікуванні імпотенції та фригідності
Кінський каштан - зменшує чутливість капілярів, протидіє утворенню тромбів у крові. Посилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них наявні патологічні зміни. Підвищує тонус венозних судин. Ідеально підходить при варикозному розширенні вен.